Úklid penzionu

Ing. Pavel Jansa

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Jde o občasný úklid penzionu (chalupy) v Kryštofově údolí. Někdy 1x týdně, někdy méně často, dle domluvy. Kompletní a opravdu precizní úklid kuchyně, obývacího pokoje, koupelen i ložnic. Utirani prachu, luxovani, vytirani, povlekani postelí, atd. Pracovní pomůcky můžeme zapůjčit.

Požadavky

Časovou flexibilitu, vlastní auto, spolehlivost, dochvilnost, pouze ženy.

Nabídka

Nástup ihned, individuální pracovní doba, příjemný kolektiv.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Máš rád zimu, sníh a lyžování? Tak to jsi na správné adrese! Lyžařská škola JPK nabízí atraktivní brigádu instruktora/ ky lyžování a snb v Harrachově pro zimní sezónu 2024/ 2025. Nabízíme zajímavé fin...

    Česká republika, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj Krátkodobé Od 15 let Od 18 let Peníze ihned Pro studenty S ubytováním

    Před 3 dny