Přidej se k nám na palubu - skvělá brigáda na letišti v Praze - volba směn

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Poznejte jedinečné prostředí, kam se každý člověk nedostane. Pojďte zblízka zažít letadla nejrůznějších velikostí a typů. Buďte v těsné blízkosti letadel na letištní ploše. Pro našeho významného klienta provozujícího služby v rámci leteckého provozu hledáme brigádníky na vykládání, nakládání a třídění zavazadel. Směny si můžete plánovat dle svých možností měsíc dopředu - nutno odpracovat 5 směn v měsíci.

Co budete dělat?

- vykládka a nakládka letadel
- třídění zavazadel
- řízení technických vozidel
- práce je vhodnější pro muže
- třídění zavazadel pomocí čtečky kódů

Požadavky

  • řidičský průkaz sk. B (NUTNÝ)
    • čistý trestní rejstřík
    • fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
    • znalost českého jazyka
    • časová flexibilita (plánování směn na měsíc dopředu)
    • manuální zručnost

Nabídka

  • mzda 183Kč/hod.
    • docházkový bonus 40Kč/hod.
    • stravenkový paušál 82,5Kč/směny
    • zvýhodněné parkování 250Kč/měs.
    • zákonné příplatky (noc, víkend apod.)
    • zaměstnanecké Taxi v čase 22:00 - 6:00
    • bonus za ztížené pracovní podmínky 10%
    • 200Kč na praní montérek/měs.
    • možnost týdenních záloh
    • smlouva na DPČ