Ostraha prodejny + kamery, mzda - 135,-/hod., bonusy, zálohy, flexibilní směny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Česká Lípa Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Do svého přátelského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně s potravinami. Součástí práce je pochůzková činnost a práce s kamerovým systémem. Směny jsou krátké/dlouhé (8/12h). Nabízíme také možnost odpoledních směn.

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Práce s kamerovým systémem
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Eliminace nepoctivých zákazníků
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií

Požadavky

  • Odpovědné, spolehlivé a slušné chování
    • Chuť pracovat
    • Čistý trestní rejstřík
    • Věk 18+
    • Certifikát strážného - výhodou (nikoliv podmínkou)

Nabídka

  • Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
    • Zázemí stabilní společnosti
    • Flexibilní plánování směn
    • Odměny za záchyty
    • Možnost záloh
    • Bonusy za směny o víkendu