Údržba (M/Ž) Parkovacího domu-Mzda 190 Kč- říjen 2024-březen 2025 - Liberec

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Nabízíme:
• Mzdu 190 Kč/h
• Práci na DPP/DPČ v období od října 2024 do března 2025
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Příspěvek na stravování
• MultiSport kartu
• Zvýhodněné volání O2
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Náplň práce:
• Údržba PD v zimním období
• Ruční úklid
• Ad hoc úkoly od nadřízeného

Požadujeme:
• Fyzickou zdatnost
• Praxe v oboru vítána (není podmínkou)
• Trestní bezúhonnost
• Časovou flexibilitu
• Flexibilitu, spolehlivost
• Ochotu učit se novým věcem
• Manuální zručnost

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.