Podle lokalit

Kuchař/kuchařka na Liberecké výšině

Star Clubs Liberec s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 30 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 – 180 Kč / hod

O nás

Liberecká výšina - rozhledna - hotel - restaurace - wellness

Náplň práce:

  • studená a teplá kuchyně

  • příprava snídani

  • příprava rautů

  • příprava rychlých jídel v letním bufetu

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost

  • samostatnost

  • znalost oboru kuchař

Do odpovědi přiložte prosím váš stručný životopis a telefonní číslo na kterém budete k zastižení.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci v malém a přátelském kolektivu Liberecké výšiny

  • výplata pravidelně

  • stravu na pracovišti za dotovanou cenu

  • taxi na pracoviště za dodotavou cenu

  • plat 170,- až 180,- kč/h hrubého