Skvělá brigáda! Zajímají tě auta? Tohle je pro tebe...

HPower s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme brigádníka na obsluhu stroje na dekarbonizaci vodíkem. Zní to složitě, ale je to jednoduché viz. info níže

Časová náplň:
10-15 hodin týdně.

Lokalita: Žitavská, autoservis Vaska

O co jde:
Dekarbonizace vodíkem je nová technologie, která dokáže z motoru aut dostat karbon (uhlíkové usazeniny) pryč pomocí vodíku. K nám do garáže přijede auto, tomu otevřete sání (u vzduchového filtru) a zavedete hadičku s vodíkem. Na stroji se spustí časomíra a dekarbonizace začíná. Celou dobu je potřeba kontrolovat stav auta, stroj a komunikovat se zákazníkem.

Požadavky

  • Přehled a znalost o autech. Zkušenosti z autoservisu/opravy vlastního auta výhodou. Ideální vysokoškoláky, kluky co studují na mechaniky nebo fanoušky do aut.
    • Flexibilita a samostatnost - Plánování časů na týden až 14 dní dopředu podle svých preferencích, nutné mít alespoň 1 den v týdnu celý volný.
    • vlastní auto
    • Umět komunikovat se zákazníkem, zodpovědnost

Nabídka

  • 230 Kč za hodinu
    • Flexibilitu a možnost si plánovat směny podle svého
    • Dekarbonizace vlastního auta zdarma, pro známé slevy.