Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Hledáme brigádníky do burger baru v Liberci!

Barvírna s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Chceš si přivydělat ke studiu a zároveň pracovat v pohodovém prostředí? Přidej se k našemu mladému týmu v moderním burger baru. Hledáme posilu na odpolední směny, v týdnu i o víkendech. Zaučíme tě ve všem a pomůžeme ti zorientovat se do začátku.

Požadavky

Nadšení do práce
Ochotu učit se novým věcem
Úsměv a pozitivní přístup

Nabídka

Flexibilní směny - přizpůsobíme se tvému rozvrhu
Skvělou atmosféru a super partu lidí
Možnost získat zkušenosti v gastronomii
Bonusy a slevy na jídlo
Plat plus spropitné

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu př...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 1 dny