Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Trenér sportovních akcí

SportPlanet Utd. z.s.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Pro nově začínající multisportovní projekt pod názvem SportCon, hledáme trenéra nebo pedagoga pro výuku dětí a mládeže na sportovních kroužcích, později na Workshopech a letních táborech.
Jelikož startuje projekt od samého začátku budeš mít příležitost trénovat ve sportech, které ovládáš, ale i případně se podílet na nastavení tréninkového procesu, harmonogramu lekcí.

Pokud nebudeš chtít pouze trénovat můžeš se později i stát manažerem určité sportovní disciplíny nebo kategorie.
Vše záleží jen na Tobě.
Využij tedy příležitosti a ozvi se nám ještě dnes.

Pokud máš zájem pošli nám základní info
Jméno, Příjmení
Věk
Město, kde bydlíš
A sport, který by si rád u nás vedl(trénoval)

Pošleme ti poté detailní formulář a na základě navrhneme telefonát nebo videohovor.

Požadavky

Zkušenosti s vedením sportovních kroužků
Preferujeme věk 18+, ale i mladší se mohou přihlásit
Vynikající dovednosti v daném sportu (může s tebou spolupracovat ve více sportech)
Vynikající prezentační a organizační dovednosti
Schopnost vysvětlení technik pro děti a mládež
Flexibilita, komunikace a organizace na vysoké úrovni
Dlouhodobou spolupráci (pololetí a více)

Nabídka

Podílet se na rozvoji sportovního projektu od samého začátku
Dělat sport, který tě baví a předávat znalosti dál.
Vydělat si zajímavou odměnu od 200 Kč a více a dostat se k 500 Kč na hodinu.
Podílet se i na manažerské stránce projektu a po skončení trenérské činnosti pracovat v managementu společnosti
Průběžné školení v trenérské části projektu
Zvýhodněné licenční programy
Možnost podílet se na soukromých projektech pro města nebo firmy

Práce na Dohodu o provedení práce (DPP) nebo živnostenský list

Mzda : bude se odvíjet od zkušeností, věku, frekvence spolupráce, absolvovaných licencí a počtu účastníků na daných akcí.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu př...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Brigáda V současné době hledáme brigádníky pro naše stánky s trdelníky a kávou. Tvou náplní práce bude obsluha zákazníků, příprava produktů a kávy. Vše je snadné a pečlivě Tě naučíme. Směny si může...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Víkendové

    Před 1 dny