Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda Ve Skladu V Liberci – Nutná Vlastní Doprava

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 6 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč / hod

Hledáš přivýdělek před Vánoci na období LISTOPAD až PROSINEC?

Jsi schopný fungovat od 4:00 ráno?

Pokud ano, máme pro tebe pravidelnou brigádu v Liberci v ranních hodinách.

Popis pozice:

  • manipulace s balíky,
  • vyrovnávání balíků podle směrovacích čísel,
  • vhodné pro ženy i muže.

Profil kandidáta:

  • plnoletost,
  • fyzická zdatnost,
  • ochota pracovat od 4:00,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • 170 Kč/hod.,
  • příplatky za noční směnu,
  • pravidelnost docházky,
  • směny od pondělí do pátku,
  • pracovní doba 4:00 – 9:00, listopad až prosinec,
  • možnost vyplacení pravidelných záloh.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu př...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Brigáda V současné době hledáme brigádníky pro naše stánky s trdelníky a kávou. Tvou náplní práce bude obsluha zákazníků, příprava produktů a kávy. Vše je snadné a pečlivě Tě naučíme. Směny si může...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Víkendové

    Před 1 dny