Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Svářeč I od 75.000 Kč / netto I OSVČ I Ubytování

NPR.Construction.cz s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

• Svařování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků

• Příprava pro svařování, jejich spojování stehováním a úprava svárů broušením

• Ošetřování a údržba svařovacích zařízení

• Práce ve 2-směnném provozu (ranní + odpolední) + možnost přesčasů

Požadavky

• Platný svářečský průkaz ZK 135
• Úspěšné vykonání vstupního testu – zkouška z tupého a koutového svaru
• Orientace ve výkresové dokumentaci
• Zdravotní způsobilost

Nabídka

• HPP - 350 Kč - h. netto
• IČO - 450 Kč - h. netto
• Nástupní bonus - 15.000 Kč
• Možnost zajištění ubytování
• Možnost zálohy
• Možnost přesčasů
• Koordinátor 24/7

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu př...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Brigáda V současné době hledáme brigádníky pro naše stánky s trdelníky a kávou. Tvou náplní práce bude obsluha zákazníků, příprava produktů a kávy. Vše je snadné a pečlivě Tě naučíme. Směny si může...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Víkendové

    Před 1 dny