Asistent/ka prodeje mobilních telefonů (dlouhodobá brigáda) – MOBIL POHOTOVOST L

MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Zavedená maloobchodní společnost Mobil Pohotovost hledá pro svou prodejnu v Liberci brigádníka/ici na výpomoc, a to na dlouhodobou spolupráci.

Vaší náplní práce bude zejména:

* obsluha zákazníků a prodej nabízeného sortimentu
* výkup mobilních telefonů od koncových zákazníků
* příjem, výdej a řešení reklamací a servisních zakázek
* administrativa spojená s portfoliem služeb zákazníkům (prodej zboží i služeb, výkup, servis, reklamace), práce s intrafiremním pokladním a objednávkovým systémem
* komplexní zajištění běžného chodu prodejny a péče o její vzhled

Vhodné i pro studenty vysokých škol!

Více informací o nás najdete na www.mp.cz.

Požadavky

* příjemné a reprezentativní vystupování je pro Vás přirozeností
* odolnost vůči stresu pro Vás není jen položkou do životopisu
* máte čistý trestní rejstřík (podmínkou)
* máte maturitu (podmínkou)
* je Vám více než 18 let (podmínkou)
* nebojíte se PC a alespoň v základech ovládáte angličtinu
* jste časově flexibilní (práce v odpoledních až večerních hodinách či o víkendech)
* nevadí Vám neustálý kontakt s lidmi (vítané jsou zkušenosti z prodeje nebo zákaznického servisu)
* můžete nastoupit ihned
* a hlavně: umíte se USMÁT :-)

Nabídka

* velmi dobré mzdové ohodnocení i zapojení do systému prémií
* práci v mladém a sympatickém týmu kolegů na pobočce v Liberci
* slevy na sortiment společnosti i servisní práce
* zázemí silného hráče na trhu mobilních telefonů
* pravidelná školení a firemní akce
* možnost získat cenné zkušenosti v oblasti prodeje a zákaznického servisu a zároveň se neustále vzdělávat v atraktivním oboru mobilních technologií

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Brigáda Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce ve večerních až nočních hodinách, máme prá...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Pro studenty

    Před 2 dny