Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda v hypermarketu doplňování zboží - Liberec

ABZAKOVO spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Doplňování zboží na prodejně
Kontrola kvality zboží
Praxe a zkušenosti vítány, ale rádi zaučíme
Noční směny 22:00 - 06:00

Požadavky

18 +
Spolehlivost
Zodpovědnost
Pravidelnost

Nabídka

Smlouvu na DPČ
Možnost výběru směn
Možnost záloh
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
Nástup IHNED

Podobné inzeráty

  • Brigáda Nástup možný IHNED. Náplň práce: - bezpečnostní dohled nad objekty Tesco - kamerový monitoring prodejny, - spolupráce s kamerovým dohledem Požadavky dobrou fyzickou zdatnost trestní...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu př...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 4 dny