Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Lektor cvičení a tancování s dětmi 1.stupeň ZŠ (300-400,-/h.)

Hravě dětem, z.s.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem? Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl?

Pak se připoj do našeho týmu lektorů!

Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025, která začíná v měsíci říjnu tohoto roku a končí v květnu/červnu příštího roku.

Můžeš si vybrat, zda se budeš věnovat spíše cvičení, tancování nebo oběma druhům pohybu :-)

Dej nám o sobě vědět a nezapomeň uvést, jaké máš zájmy.

Nebo můžeš klidně i zavolat a zjistit tak více informací.

Požadavky

• chuť a motivaci pracovat s dětmi, rozvíjet je a předávat jim své znalosti a dovednosti
• trestní bezúhonnost
• pěkný a přívětivý přístup k dětem
• snahu něčemu novému se přiučit - ke kroužku poskytneme vlastní metodický materiál, ale vlastní fantazii a kreativitě se také meze nekladou
• odpovědnost ve vztahu k dětem a školám ve smyslu závazku
• dochvilnost a komunikativnost
• plnoletost
• možnost pracovat každý týden alespoň 1 den v odpoledních hodinách v Jablonci (lekce probíhají vždy v úterý a ve čtvrtek v čase 16-17 hodin - můžeš vzít oba dny nebo si vybrat jen jeden)
• pozitivní vztah ke cvičení a tancování
• znalost základů jógy a zumby - není třeba být profesionál, ale je fajn aspoň vědět, o čem je řeč, vše ostatní zaškolíme :-)

Nabídka

• odměnu 300 až 400 Kč/hod.
• práci na 1-2 hodiny týdně (úterý a čtvrtek 16:00 - 17:00) ve Vrkoslavicích v Jablonci s příspěvkem na jízdné, pokud nejsi místní
• dlouhodobou spolupráci, získání pedagogických zkušeností, časem možnost vést i další kroužky v okolí bydliště
• naše vlastní metodické materiály k výuce a zaškolení před nástupem do kroužku
• nebudete v tom sami, se vším Vám pomůžeme
• potvrzení pedagogické praxe
• mnoho nových zkušeností
• osobní přístup a telefonickou podporu s možností volat od rána do večera
• pokud jsi student VŠ, chápeme, že se tvůj rozvrh může v pololetí změnit a bude-li to možné, nabídneme ti případně podobný kroužek v okolí
• naše pojištění odpovědnosti se vztahuje také na naše lektory
• naše kroužky obvykle začínají v říjnu a končí během května následujícího roku

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu př...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 1 dny