Podle lokalit

Noční recepční v rezidenčním bydlení - Liberec

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Bezpečnostní služba s tradicí od roku 1993.

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici noční recepce/ostraha v domě s rezidenčním bydlením.

Náplň práce:
vyřizování požadavků a pomoc rezidentům
kontrola vstupu do budovy
obsluha EPS, kamerový dohled
drobná administrativa

Požadavky

organizační schopnosti
základní znalost PC
příjemný vzhled, vystupování a empatii
spolehlivost, produktivní věk
čistý výpis z RT
pečlivost a proaktivní přístup

Nabídka

zaškolení
příjemné pracovní prostředí v novostavbě
krátký/dlouhý týden, 18:00 - 6:00 hod.
práci na DPP či IČO, hodinová sazba 136 Kč + příplatky