Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Lektor zájmových kroužků pro děti Angličtina, Kouzelník, Divadlo, Logopedie, Ker

Hravě dětem, z.s.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem? Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl?

Pak se připoj do našeho týmu lektorů!

Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025, která začíná v měsíci říjnu tohoto roku a končí v červnu příštího roku.

AKTUÁLNĚ OBSAZUJEME TYTO KROUŽKY:

Angličtina pro nejmenší
Divadelní a dramatický kroužek
Logopedický kroužek povídálek
Keramika
Kouzelnický kroužek

Další kroužky naleznete na našich webových stránkách.

Chceš se k nám připojit? Pak nám pošli svůj životopis s krátkým motivačním dopisem přes pole odpovědět. Všechny životopisy pečlivě čteme a všem uchazečům vždy odpovíme.
Velmi rádi se o tobě dozvíme a těšíme se na osobní setkání.

Požadavky

• chuť a motivaci pracovat s dětmi, rozvíjet je a předávat jim své znalosti a dovednosti
• trestní bezúhonnost
• pěkný a přívětivý přístup k dětem a snahu něčemu novému se přiučit
• odpovědnost ve vztahu k dětem a školám ve smyslu závazku
• dochvilnost a komunikativnost
• dosažení plnoletosti (nejpozději k 7.10. tohoto roku)

Nabídka

• odměnu 300 až 450 Kč/hod.
• zázemí společnosti s flexibilní pracovní dobou
• možnost výběru termínu výuky a místa výuky (v rámci okresů Liberec a Jablonec)
• hlavní výhodou této brigády je dlouhodobá spolupráce a získání pedagogických zkušeností
• výuka probíhá 1-2x týdně po celý školní rok v mateřských a základních školách
• lektorům poskytneme naše vlastní metodické materiály k výuce a zaškolení před nástupem do kroužku je samozřejmostí
• nebudete v tom sami, se vším Vám pomůžeme
• potvrzení pedagogické praxe
• slibujeme, že tato kreativní práce bude plná nových zkušeností
• našich lektorů si vážíme a upřednostňujeme osobní přístup
• naše pojištění odpovědnosti se vztahuje také na naše lektory

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Brigáda Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce ve večerních až nočních hodinách, máme prá...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Pro studenty

    Před 2 dny