Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

OC Nisa Liberec - Brigáda OXALIS čaj a káva

Roček Čaj & Káva, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

V rámci naší franchisové sítě hledáme schopné uchazeče na prodejnu Oxalis v OC Nisa Liberec
Co bude náplní vaší práce?
- Prodej kávy, čaje a příslušenství
- Péče o prodejnu


V případě zájmu nám zašlete svůj životopis.
Nástup možný ihned.

Požadavky

Komunikativnost, profesionální a empatický přístup k zákazníkovi
Vstřícná povaha, pečlivost a trpělivost, spolehlivost
Orientace na výsledek a chuť prodávat
Zájem o produkty a vlastní rozvoj
Flexibilita a ochota pracovat na směny i o víkendu
Zkušenosti s prodejem a obsluhou zákazníků jsou výhodou nikoli podmínkou
Chuť učit se novým věcem

Nabídka

Co vám nabízíme:
Zázemí stabilní české firmy, která stále roste a rozvíjí se
Práci na DPP
Čisté a voňavé pracovní prostředí, káva a čaj na pracovišti
Vstupní zaškolení zkušenými kolegy
Průběžné školení, jako podporu rozvoje a zvyšování kvalifikace

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Brigáda Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce ve večerních až nočních hodinách, máme prá...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Pro studenty

    Před 2 dny