Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

ÚKLID-kanceláří a zázemí Liberec/zóna SEVER

AZfacility s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivé lidi na úklid kanceláří, haly a zázemí v Liberci průmyslová zóna SEVER.

Práce na DPP, při delší spoluprávi možné HPP

Rozvrh práce: PO-PÁ na 4-6hodin denně (úklid začíná od v ranních hodinách)

Přijímáme i osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nástup možný IHNED.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Požadavky

  • spolehlivost
    • pracovitost
    • pečlivost
    • čistý výpis z rejstříků trestů
    • plnoletost (tj. min. 18 let!)

Nabídka

  • možnost dlouhodobé spolupráce
    • zázemí silné české společnosti
    • dobré platové ohodnocení

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hodil by se ti přivýdělek s pravidelnou docházkou? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe! Pro známou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na manipulaci s balíky, nakládku a vyk...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj

    Před 2 dny

  • PŮJDEME DO TOHO SPOLU?  Hodil by se vám stabilní přivýdělek? Naše Globus dveře jsou otevřené všem plnoletým brigádníkům, kteří mají chuť do práce a jsou spolehliví a pečliví. Jedná se o pultový prode...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj

    Před 2 dny