Podle lokalit

Asistent/ka prodeje

NATALIS Classic s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Do prodejny elektronických cigaret v OC Nisa Liberec hledáme asistenta/ku prodeje.

Na trhu už jsme přes 10 let a nově rozšiřujeme náš tým.
Hledáme zaměstnance pouze na dlouhodobou spolupráci. Směny jsou flexibilní (ranní/odpolední/ celý den - 12 hod.). Spolupráce je možná na DPP/DPČ a po vzájemné spokojenosti i na HPP. Nabízíme 150 Kč až 180 Kč na hodinu čistého (základ + provize z prodeje).

Náplň práce:
- aktivní prodej nabízeného sortimentu
- lehká administrativa
- práce s pokladnou a terminálem
- příjem zboží

Životopisy zasílejte na uvedený e-mail a k tomu uveďte jaké směny preferujete.

Požadavky

Požadavky:
• Příjemné vystupování
• Spolehlivost
• Plnoletost
• Zkušenosti s prodejem výhodou nikoliv podmínkou

Nabídka

Nabízíme:
• Zajímavé platové ohodnocení
• Flexibilní plánování směn
• Fyzicky nenáročnou práci, která je vhodná například ke studiu
• Práce v mladém kolektivu
• Příspěvek na MultiSport kartu
• Slevy pro zaměstnance
• Firemní akce