Podle lokalit

Snadná brigáda ve skladu - až 233 Kč/h, možnost HPP

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 169 – 233 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu přímo v Jeřmanice. Nástup je možný ihned, případně dle domluvy. Docházet je možné na ranní, odpolední a noční směny i v rámci víkendu, směny si plánuješ podle sebe.
Pokud se ti brigáda bude líbit, rádi se s tebou domluvíme na hlavní pracovní poměr.

Náplní práce:

  • přebalení materiálu dle požadavků
  • čištění prázdných obalů
  • třídění vratných obalů

Místo výkonu práce: Jeřmanice

Nabízíme:

  • příspěvek na stravování 71,50 Kč/směnu
  • plánování směn dle tvých možností
  • příplatky za směny o víkendu, ve svátek a v noci
  • vybavení veškerými ochrannými pracovními pomůckami
  • možnost výplaty záloh na bankovní účet
  • možnost přestupu na HPP

Požadujeme:

  • plnoletost