Hledáme "Supermana" pro náš úklidový tým - Praha a okolí (A731)

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Popis

*Jsme dynamická firma zabývající se profesionálním úklidem a hledáme spolehlivého mobilního pracovníka, který bude krýt výpadky v našem týmu úklidových pracovníků. *

*Pokud máš vlastní auto, jsi flexibilní a nevadí ti přejíždět z jednoho konce Prahy na druhý, hledáme právě tebe! *

Jsi náš Superman? Přidej se k nám a pomoz nám zajistit, že naši klienti vždy dostanou perfektní servis, i když někoho z týmu zaskočí neočekávaná situace.

Pošli nám své CV nebo pár vět o sobě a pojď se s námi bavit o spolupráci!




  • Záskok za naše úklidové pracovníky v případě jejich "výpadku"
  • Práce na různých lokalitách v Praze a okolí - úklid na různých zakázkách
  • Flexibilní pracovní doba dle potřeby - na zavolání
  • Pracovní doba - pohotovost PO – PÁ od 6:00 do 16:00



Požadujeme

  • *Vlastní auto a řidičský průkaz *
  • *Spolehlivost a flexibilitu *
  • Chuť pracovat a pomáhat našemu týmu v době výpadků



Nabízíme

  • Zajímavou odměnu 180 - 200 Kč/hod
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Samozřejmostí je proplácení pohonných hmot
  • Nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Odměna je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
  • Slevy od našich partnerů
  • Interní soutěže a programy a mnoho dalšího


Štítky:

Podobné inzeráty

  • Distribuce letáku - Chrastava


    3.000 – 3.600 Kč / měsíc

    Náplň práce: Jedná se o nenáročnou činnost ve vašem volnu. Letáky vozíme 1–2× týdně. Jedná se o 8–9 roznosů v měsíci. Distribuce probíhá dle vašich časových možností . Dobrý přivýdělek pro studenty,...

    Česká republika, Liberec, Chrastava, Liberecký kraj Nástup ihned Pro studenty

    Před 17 dny

  • Roznos tiskovin - Liberec


    3.000 – 5.000 Kč / měsíc

    Co od Vás očekáváme: Náplň práce: Jedná se o nenáročnou činnost ve vašem volnu. Letáky vozíme 1–2× týdně. Jedná se o 8–9 roznosů v měsíci. Distribuce probíhá dle vašich časových možností . Dobrý př...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Nástup ihned Pro studenty

    Před 17 dny