Strážný/á skladový areál Ostašov ( Liberecký kraj)

PROTECTON HOLDING, a.s.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Náplň práce:
• Ostraha skladového areálu ( stavební firma)
• Pochůzková činnost
• Evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel do areálu
• Směny: denní Po-Pá 06:00 – 18:00

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
• Praxi v oboru výhodou
• Znalost práce s PC – základní
• Vhodné zejména pro muže

Nabídka

• Mzda: 160Kč/hod
• Možnost kariérního růstu
• Velké a příjemné zázemí na objektu
• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
• V dostupnosti MHD
• Práci na DPP
• Nástup ihned

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7
V případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00
Více informací o společnosti najdete na našem webu