Hledáš krátkodobou brigádu ve skladu v Pardubicích? ihned

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 4 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 12000 - 14000 Kč za měsíc

Hledáš krátkodobou brigádu v Pardubicích a nevadí Vám práce na směny?Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Příjem materiálu a kontrola jeho kvantity a kvality
  • Evidence, skladování a výdej materiálu
  • Dle potřeby manipulace s paletovým vozíkem nebo VZV

Požadujeme

  • Minimální věk 18 let
  • Ochota pracovat na směny
  • Ochota plnit zadané úkoly

Nabízíme

  • Termín brigády 12.7. - 27.7.
  • Výdělek až 14 000 Kč jednorázově
  • Pohovor ve čtvrtek 11.7.
  • Odborné zaškolení a vedení v začátku
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte [zobrazit tel. číslo]