Podle lokalit

Kontrolor/ka kvality roznosu reklamních tiskovin

Incomind s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

KONTINUÁLNÍ PRÁCE JISTÁ!

NÁPLŇ PRÁCE:

Vaším úkolem bude každý týden osobně zkontrolovat ve vybraných (pevně přidělených) lokalitách, zda byly do poštovních schránek v předem určených oblastech rozneseny reklamní tiskoviny našeho důležitého klienta, a to pohledem či dotazem u občanů (formou zápisu odpovědí do kontrolní zprávy/ aplikace a vyfocení). Kontroly probíhají v Liberci a okolí, lokality se každý týden střídají, protože potřebujeme zjistit kvalitu zánosu v celém Lirebci a jeho bezprostředním okolí.

Kontroly probíhají každý týden v pondělí, středu či ve čtvrtek, kdykoliv přes den a jedna trvá průměrně 3-4 hodin.

Kontrolu si můžete v rámci dotazovacích dnů naplánovat dle Vašich časových možností, případně ji i rozprostřít mezi oba dny (pokud to bude dle metodiky možné), jen je potřeba dotazovat mezi 9.00 – 20.00.

Hledáme brigádníka, který bude pracovat každý týden v pondělí, středu, příp. čtvrtek (popř. kombinaci). Bezplatně zaškolíme, poskytneme podporu. Nejedná se o podomní prodej, úkolem je jen se dotázat na doručení letáku. Práce na DPP nebo ŽL.

Požadavky

Spolehlivost, pečlivost, férové jednání a důvěryhodnost.

Schopnost základní práce s PC a chytrým telefonem nutná (včetně práce s aplikací na smartphonu).

Řidičský průkaz a vlastní automobil je pro přesun mezi lokalitami nutností. Stejně tak ochota cestovat.

Žádné určité vzdělání ani věk není podmínkou.

Vhodné pro studenty, aktivní důchodce i další věkové kategorie

Nabídka

600-800 Kč za kontrolu podle množství přesného množství dotazů