Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pracovník/-ce expedice

Adrop s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Adrop, druhá největší tuzemská zážitkovka, hledá do svých vytuněných kanclů v centru Liberce kolegu nebo kolegyni na výpomoc s balením zásilek!

Je pro Tebe samostatnost a odpovědnost v práci samozřejmostí?
Jsi pečlivý/á, máš smysl pro detail a základní znalosti na PC?
Výborně, pak s velkou pravděpodobností hledáme právě Tebe!

Co Tě v Adropu čeká?
* vyřizování objednávek, balení zásilek a jejich expedice

Co k tomu budeš potřebovat?
* chuť pracovat, pomáhat a plnit zákaznická přání
* spolehlivost, zodpovědnost, prozákaznickou orientaci
* uživatelskou znalost PC
* zkušenosti s prodejem a péčí o zákazníky jsou vítány
* trocha fyzické zdatnosti také pomůže (práce s balíky)

Co za to můžeš očekávat?
* flexibilní pracovní dobu (2–3 dny v týdnu, 8:00–13:00 hodin)
* pěkné finanční ohodnocení (130 Kč/hodina)
* práci na DPP
* mladý přátelský kolektiv
* příjemné pracovní prostředí v centru Liberce
* zázemí stabilní firmy (přes 17 let na trhu)
* možnost seberealizace v zajímavé a odpovědné práci


Je tahle brigáda to, co hledáš Ty? Pak Tě potřebujeme!
Zašli nám svůj životopis a my se Ti brzy ozveme.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu př...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Brigáda V současné době hledáme brigádníky pro naše stánky s trdelníky a kávou. Tvou náplní práce bude obsluha zákazníků, příprava produktů a kávy. Vše je snadné a pečlivě Tě naučíme. Směny si může...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Víkendové

    Před 1 dny