Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Asistent jednatele - BRIGÁDA

AFHS, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Raspenava Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Pomoc s řízením malé firmy (vyhledávání dodavatelů, zajišťování oprav, třídění dokumentů, vyhledávání zákazníků, úklid). Předpokládaný rozsah práce činí 5 - 10 hod. týdně (ca. 1 - 2 dny v týdnu po 2 - 4 hodinách). Pro výkon práce je nutné se seznámit se základy výrobních technologií ve firmě (odlévání, broušení, CNC obrábění).
Na odpovědi bez zaslaného strukturovaného životopisu nebudeme nejspíše reagovat.

Požadavky

  • uživatelskou znalost PC (Word, Excel)
    • iniciativní a samostatný přístup k práci, pečlivost
    • řidičský průkaz

Nabídka

  • zajímavou finanční odměnu (záleží na přesném rozsahu práce - nutno specifikovat při pohovoru)

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Nástup možný IHNED. Náplň práce: - bezpečnostní dohled nad objekty Tesco - kamerový monitoring prodejny, - spolupráce s kamerovým dohledem Požadavky dobrou fyzickou zdatnost trestní...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu př...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 4 dny