Ostraha / pasáž - OC Plaza Liberec

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Ostraha Pracovník ostrahy

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120-130 Kč/hod.

O nás

Představení společnosti PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.:

Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb

Náplň práce:

pochůzková činnost, čipování

prevence kriminální činnosti

kontrola otevírací doby nájemních jednotek

řešení problémů s návštěvníky, zákazníkem, nájemními jednotkami.....

spolupráce s velínem

pondělí – neděle/ denní nebo noční směny

Požadujeme

výpis z RT

spolehlivost, dochvilnost

dobrou fyzickou kondici

produktivní věk

chuť pracovat

slušné vystupování

Nabízíme

možnost čerpání pravidelných záloh ze mzdy

služba v obleku (zajištěno zaměstnavatelem)

dlouhodobou spolupráci

přátelský kolektiv

smlouvu na DPP - hodinová mzda 130 Kč

školení

odměny za kvalitní práci