Podle lokalit

BRIGÁDA LETOHRAD - ÚKLID A VÝDEJ OBĚDŮ

Dibaq a.s.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Orlicí Letohrad Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Jsme Dibaq a.s., výrobce superprémiových krmiv pro domácí a hospodářská zvířata. Do našeho týmu hledáme na brigádu spolehlivého člověka pro zajištění úklidu a také výdej obědů.

Jste z Letohradu nebo okolí a hledáte možnost stabilního přivýdělku? Pak jste ideálním kandidátem na tuto pozici.

Co bude Vaším úkolem?

- pravidelný úklid kanceláří, šaten a sociálního zařízení našeho výrobního střediska v Letohradě
- výdej obědů pro přibližně 10 zaměstnanců

Požadavky

  • smysl pro pořádek
    • zodpovědnost a samostatnost

Nabídka

  • práce na 2-3 hodiny denně, 2 týdny v měsíci
    • práci na dohodu o provedení práce/o pracovní činnosti
    • dlouhodobou spolupráci