Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pomocná práce v cukrářské výrobně

Větrník, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město

Druh práce: Pomocná síla do kuchyně

Před 28 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč/hod.

Přidej se k našemu týmu v cukrárně Větrník a podílej se na výrobě našich vyhlášených zákusků, dortů, zmrzliny a chlebíčků, které milují lidé z celého Brna a okolí. Budeš pracovat v Lelekovicích v nové moderní výrobně naší rodinné cukrárny Větrník. Vlakem z Brna hl. nádraží to k nám do Lelekovic trvá 19 minut (vlaková stanice Česká) a pak už jen 2 minuty pěšky. To není tak daleko, jak se zdá :-)


Koho hledáme:


  • Kohokoliv kdo se nebojí práce v cukrárně plné dortů a krémů :)

  • Je dobré na to mít čas, chceme 2-3 směny za týden, nějaký víkend bude také - potřeba

  • Potřebujeme to dlouhodobě, tedy není to brigáda na jeden měsíc


Náplň práce:


  • Výpomoc s nádobím (myčka)

  • Výpomoc našim cukrářkám a chlabíčkářkám - jednoduché práce, které se dají snadno naučit

  • Výpomoc v letních měsících se zmrzlinou - loupání ovoce atd.

  • Výpomoc s úklidem

  • To vše v nové moderní výrobně, vybavené nejmodernějšími technologiemi


Směny:


  • Výběr pracovních dnů je podle vašich možností - prostě nám nahlásíte na měsíc dopředu kdy můžete a podle toho vám naplánujeme směny

  • Je nutné počítat se dny jak o víkendu tak přes týden, ideálně 2-3 směny týdně

  • Směny jsou vždy od 6:00 do 14:00 nebo 16:00

  • Mzda je 150 Kč/h


Místo výkonu práce:


  • Hlavní 684/106, Lelekovice, Brno–venkov, A1 Park - Blok B - mapa

  • Kousek před výrobnou stojí vlak i autobus (stanice Česká)

  • Z autobusové zastávky to k nám trvá 4 minuty pěšky a od vlakové jen 2 min

  • Cesta vlakem k nám z hl. nádraží z Brna trvá jen 19 minut a z Tišova jen 14 min

  • Cesta vlakem k nám z  Tišnova trvá jen 14 minut

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na noční inventury, počítání zboží v prodejnách s potravinářským i nepotravinářským sortimentem. Co od Vás očekáváme: · účast na školení na agentuře pod...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 0 dny