Podle lokalit

Výpomoc na vrátnici

Bühler CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Orlicí Žamberk Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

O nás

Náš výrobní závod v Žamberku má více než 100 letou tradici.

Jako společnost Bühler CZ se od roku 2012 specializujeme především na výrobu zařízení pro potravinářský průmysl. Naše stroje nachází uplatnění v obilných mlýnech, při výrobě těstovin, prémiových druhů čokolády, Svijanského piva a dalších výrobků se kterými se denně setkáváte.

Jsme součástí vašeho dne!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za kontrolu průjezdů vozidel a průchody osob vrátnicí
  • Vedení evidence průjezdů
  • Pracovní doba dle dohody, zástup za zaměstnance na HPP - Nepřetržitý provoz, 12h směny
  • Spolupráce s vedoucí vrátnice a kolegy

Co od Vás očekáváme:

  • SOU
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dohodu o pracovní činnosti v rozsahu maximálně 20h týdně