Super brigáda ve skladu, volba směn, až 181 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 5 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 – 181 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás!

Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 hod (pondělí-pátek), odpolední 14:00–22:00 (pondělí-pátek) a noční směny 23:00 – 07:30 hod. (neděle-čtvrtek). Dny a směny si plánujete sami, upřednostňujeme však uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně alespoň 2–3× týdně.

Náplní práce je třídění zásilek s využitím čtečky a další potřebná manipulace s balíky.

Nabízíme:

  • mzdu 165 Kč/hod + příplatky dle Zákoníku práce (víkend 10 %, noční 10%, státní svátek 100 %)
  • možnost plánování docházky dle Vašich časových možností
  • práci pro jednu z předních technologických společností
  • pravidelnou a dlouhodobou brigádu
  • výplatu záloh ze mzdy dle domluvy
  • výborná dopravní dostupnost
  • místo pracoviště: Ostrava Poruba

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost a přesnost