INVENTURY - počítání zboží, 185 Kč/hod + příplatky

CREDIT CZECH s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 5 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 185 Kč / hod

Náplň práce:

Hledáme brigádníky a brigádnice na noční inventury, počítání zboží v prodejnách s potravinářským i nepotravinářským sortimentem.

Co od Vás očekáváme:

· účast na školení na agentuře podmínkou

. praxe na inventurách výhodou

· platný průkaz totožnosti

· včasnou docházku do práce (zodpovědnost a spolehlivost)

Co Vám můžeme nabídnout:

· místo pracoviště: pražské i mimopražské prodejny (doprava zajištěna)

· směny denní/noční

· termíny: září - prosinec 2024

· odměnu: 185 Kč/hod + zákonné příplatky

· možnost i dlouhodobé spolupráce

· zálohy druhý den