Podle lokalit

Skvělá příležitost ve skladu, mzda až 200 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 Kč / hod

Náplň práce:
Jsi pečlivý a máš rád práci s různými výrobky? Hledáme nového člena týmu, který se bude věnovat pickování a balení objednávek pro naše klienty.

Nabízíme skvělé finanční ohodnocení, až 200 Kč za hodinu strávenou u nás v práci. Bonusově pak každý měsíc můžeš získat až 6 000 Kč navíc v podobě odměn.

Naše společnost se nachází v městečku Říčany, kousek od Prahy, kde pro Tebe máme připravený příspěvek na dopravu, aby ses k nám dostal pohodlně a bez zbytečných nákladů.

Tvoje pracovní doba bude od 7:30 – 16:00, umožňující dobrý pracovní i životní balanc. Vzhledem k vyšší fyzické náročnosti je brigáda vhodná spíše pro muže.

Podívej na naši nabídku a přidej se k týmu šikovných lidí, těšíme se na Tebe!

Nabízíme:

  • mzdu až 200 Kč/hod + další benefity
  • vyplácení části mzdy klidně každý den
  • pravidelný, výplatní termín
  • přátelský kolektiv
  • dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

  • plnoletost
  • spolehlivost