DETEKTIV - H&M (160 KČ/HOD) PRAHA

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Do prodejny s oblečením H&M přijmeme ihned nové kolegy na pozici ostraha/detektiv.

Směny pouze denní - dle otevírací doby. Smlouva DPP - dlouhodobě.

Místo: H&M Atrium Flora a H&M OC Eden

Náplň práce

kontrola obchodu spojená s obchůzkami
řešení krizových situací
komunikace se zákazníky
doprovod nežádoucích osob

Požadavky

spolehlivost
fyzická zdatnost (stání/chození)
čistý trestní rejstřík

Nabídka

hodinová mzda 160 Kč/hod
dlouhodobá spolupráce na DPP
možnost dodělání Certifikátu Strážný 68-008 E
moderní prostředí