Podle lokalit

Prodavač/ka - pokladní (150 Kč/hod)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

Jsi flexibilní a chceš si přivydělat? Hledáš pohodovou brigádu? Baví Tě práce s lidmi? Pak hledáme právě Tebe. Rozšiřujeme náš tým a rádi přivítáme nového kolegu/kolegyni, kteří nám pomůžou zajistit hladký chod prodejny.

Náplň práce:

- markování zboží na pokladně
- komunikace se zákazníky a kolegy
- obsluha zákazníků

Co vám nabídneme:

  • spolupráci na DPČ
  • mzdu 150 Kč/hod
  • nástup možný ihned
  • možnost volby směn
  • plánování směn přes mobilní aplikaci
  • prodejny po celé Praze a okolí

Co od vás očekáváme:

  • zkušenosti z obchodu (pokladna)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • flexibilitu
  • dochvilnost
  • příjemné vystupování
  • komunikativnost

Jak se přihlásit? Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.