Brigáda - úklid obchodního domu | Třeboň

Před 12 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 165 Kč / hod

Popis pozice:

  • zajištění čistoty prodejní plochy
  • úklid zázemí, zákaznických a zaměstnaneckých toalet

Profil kandidáta:

  • předchozí zkušenosti s úklidem prostor
  • flexibilita

Nabízíme:

  • 150 - 165 Kč/h
  • příplatky dle zákoníku práce
  • 4 týdny dovolené
  • možnost dlouhodobé spolupráce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Stavba a následná demolice Prima Fresh festivalu na Dostihovém závodišti. Nejde o stavbu podií, spíše o stavění plotů, pivních setů, věšení plachet a další potřebné činnosti. Ve čtvrtek a p...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Na festivalech

    Před 14 dny