FC Hradec Králové obsluha stánků s rychlým občerstevním

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

???? HLEDÁME NADŠENCE DO OBČERSTVENÍ NA FOTBALOVÝ STADION ! ????
???? Kde? Fotbalový stadion v Hradci Králové
???? Kdy? Domácí zápasy dle rozlosování fotbalové ligy a cca 6 hodinové směny.

Chceš být součástí týmu, který se stará o hladové a žíznivé fanoušky fotbalu? Máš rád/a rychlé tempo a nevadí ti pracovat v rušném prostředí? Hledáme šikovné a komunikativní lidi do našeho týmu na obsluhu stánků s rychlým občerstvením!
Co budeš dělat? ???? Příprava a prodej hranolek, klobás, bramboráků a dalších pochoutek
???? Rozlévání a čepování nealko nápojů a piva
???? Prodej doprovodného občerstvení jako jsou brambůrky a popcorn

Požadavky

???? Zkušenosti z gastra: Pokud máš alespoň částečné zkušenosti z fast foodu, hotelové nebo restaurační obsluhy, jsi náš člověk!

Co od tebe očekáváme?
???? Věk 18+ (je bohužel podmínkou z důvodu kontaktu s penězi či alkoholem)
???? Samostatnost, komunikativnost a schopnost rychle se rozhodovat
???? Úsměv na tváři a vstřícnost za všech okolností
⚡ Rychlé ruce a nebojácnost z fronty

Nabídka

???? Super parta: Pracuj v přátelském a podporujícím týmu, na všech akcích bude náš koordinátor, který ti poradí a pomůže.
???? Konkurenční mzda: Fajn výdělek za tvou práci a to 180,-Kč/hod + příplatky a proplacenou dovolenou.
Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej a přidej se k nám! Pošli nám svůj životopis, nebo pár slov o sobě. Kdo splní požadavky, toho rádi pozveme na krátký pohovor do Prahy, nebo Hradce dle jeho výběru.
Těším se na Vás Gabriela

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Firma s dlouholetou působností na českém trhu, nabízející kompletní balíček integrovaných bezpečnostních služeb. Aktuálně hledá vhodné kandidáty na pozici: Strážný - stavba, v Hradci Králové N...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Noční

    Před 6 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v Hradci Králov...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 4 dny