Fajn brigáda na září při prezentaci nové appky

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme usměvavé a komunikativní kolegy/ně na jednorázovou brigádu pro prezentaci nové mobilní aplikace v hobbymarketu.

Náplň práce:
- prezentace a představení nové mobilní aplikace veřejnosti
- komunikace s návštěvníky a zodpovídání dotazů
- aktivní zapojení do propagace aplikace na místě

Brigáda probíhá na prodejně v Hradci Králové v průběhu měsíce září a pracovní doba v čase 10:00 - 18:00.

Požadavky

  • plnoletost

Nabídka

  • mzdu 160 Kč/hod
    • příplatky za směnu o víkendu jsou samozřejmostí
    • možnost vyplacení zálohy
    • příjemné pracovní prostředí a možnost získat nové zkušenosti