Podle lokalit

TOP brigáda ve skladu pro ženy i muže, 155 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 155 – 170 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání, studiu nebo podnikání? Máš možnost docházet v ranních hodinách? Tak hledáme právě tebe!

Pro oblíbenou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu ve všední dny na ranní směny v čase 4:30 – 9:00 a na odpolední směny 13:30 – 18:30. Dny a směny docházky si plánujete sami, upřednostňujeme však uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně alespoň 3× týdně.

Náplní práce je třídění zásilek s využitím čtečky a další potřebná manipulace s balíky. Brigáda je vhodná pro muže i ženy.

Místo výkonu práce: Březhrad – Hradec Králové

Nabízíme:

  • mzdu 155 Kč/hod
  • příplatky za práci v noci
  • plánování docházky dle tvých možností
  • vybavení veškerými ochrannými pracovními pomůckami
  • výplata záloh ze mzdy i několikrát do týdne
  • možnost pravidelné a dlouhodobé brigády

Požadujeme:

  • plnoletost