Brigáda v H&M - Hradec Králové 9.10. večer

Denisa Medger

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Hledáš brigádu a zajímáš se o módu? Pokud ano, tak hledáme právě tebe!
Doplňujeme náš tým a nabízíme brigádu na pobočce HM Futurum Hradec Králové:

Máme volnou směnu v tento den:
středa 9.10. čas 20:30 - 01:30h - inventura

Náplň práce: výpomoc s vybalením zboží, skener, počítání zboží v rámci inventury, dávání oblečení na ramínka, výpomoc s oblečením na skladě a jiné.

Mzda: 150 Kč/hod. brutto. Spolupráce je na DPP.

Věk: 18 let a více.

Požadavky

Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, dochvilnost.

Nabídka

Pohodovou brigádu ve značkovém obchodě. Mzdu vyplacenou na účet do konce října.
Možnost taxi zdarma po směně domů v rámci města Hradec Králové.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak nám napište na uvedený email + pošlete info o sobě (životopis). Vybraným zájemcům se ozveme telefonicky.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.