Podle lokalit

OBSLUHA POKLADNY HRADEC KRÁLOVÉ

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Hledáme šikovné brigádníky do Makra v Hradci Králové na pozici: OBSLUHA POKLADNY

Náplň práce:
- manipulace s kartony se zbožím
- markování zboží
- komunikace se zákazníkem
- příjem platebních karet x hotovosti od zákazníka
- výdej faktury zákazníkovi
- pomoc u samoobslužných pokladen

Rozložení směn:
- ranní směny: 8:00 -13:00 x 9:00 -15:00
- střední směny: 10:00 -16:00 x 11:00- 15:00
- odpolední směny: 14:00 - 19:00 x 15:00 - 20:00 x 15:30 - 20:30 x 16:00 -21:00
- směny lze plánovat ve dnech - pondělí až neděle

Nástup IHNED!!!!
Prioritní jsou nyní ranní směny

Požadavky

Věk 18+ let
Výpis z rejstříku trestů
Pravidelnou docházku
Pracovitost, spolehlivost a dochvilnost
Časovou flexibilitu

Nabídka

Příplatky za práci o víkendu a ve svátky
Smlouvu DPČ
Možnost finančních záloh
Odborné zaučení na pozici