Podle lokalit

Prima brigáda v obchodě - až 176 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 176 Kč / hod

Náplň práce:
Chcete si přivydělat a hledáte pohodovou stabilní brigádu? Jste týmový hráč a chodíte s chutí do práce? Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na doplňování zboží do velkoobchodu v Malenovicích.

Nabízíme noční směny PO – NE, kdy máte možnost volby směn podle sebe. Zaškolení je samozřejmostí.
Nástup IHNED!

Nabízíme:

  • mzdu až 176 Kč/hod
  • možnost volby směn a pracovních dní
  • výbornou dopravní dostupnost
  • možnost dlouhodobé brigády
  • přátelské a moderní prostředí
  • pravidelný výplatní termín
  • peníze Vám poskytneme klidně každý den

Požadujeme:

  • min. 18 let
  • spolehlivost, zodpovědný přístup, pracovitost