Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Údržbář / Zahradník penzionu

Před 15 dny

Brigáda

Pro menší Penzion Jako Doma s velkou zahradou hledáme pomocného údržbáře. Náplní práce je běžná údržba nemovitosti a drobné opravy, každodenní péče o bazén, péče o zahradu (sekání trávy, střih keřů..) a úklid venkovních ploch.
Práce je rozvržena především v ranních a dopoledních hodinách tak, aby údržba nerušila a neomezovala hosty penzionu. V penzionu je k dispozici veškeré vybavení a nářadí. Očekáváme technickou zručnost, samostatnost a spolehlivost.

Nabízíme:
• Čistou hodinovou mzdu 140 - 160,- /hod
• Směny 3 - 4h/den, 20 h týdně, individuální plánování směn dle práce
• Spolupráce možná na DPP, DPČ či OSVČ
• nástup možný od 1.5.2024

Minimální věk 18 let. Podmínkou řidičský průkaz a bydliště v Kyjově či bezprostředním okolí.

Práce je vhodná i pro čerstvé penzisty.
Odpovídáme všem uchazečům.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Barrandov Studio a.s. – jsme srdcem filmu již přes 90. let. Jako produkční centrum filmového průmyslu poskytujeme zázemí filmařům z celého světa - stavíme filmové dekorace, dodáváme kostýmy a r...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Máš rád fotografování? Chceš pracovat v pěkném prostředí u moře ? Chceš získat zkušenosti mimo domov se zaměstnáním, ke kterému patří ubytování, strava a pojištění. Staň se hotelovým fo...

    Česká republika S ubytováním

    Před 0 dny