Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Chráněná Dílna hledá zaměstnance - invalidní důchodce

Miloš Kraus

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 4.725 – 9.450 Kč / měsíc

O nás

Hledam dorucovatele pod chranenou dilnu u Ceske distribucni, nejvetsiho poskytovatele neadresneho dorucovani. Zajistujeme roznos pro nejvetsi obchodni retezce jako je Globus, Penny, Billa, Albert, Lidl. Pozice je vhodna POUZE pro osoby OZP, tj. vsechny osoby, ktere maji schvaleny invalidni duchod a to i castecny. Jedna se o roznos letaku na pravidelne trase a to 2x tydne. Nabizime 20 hodinovy uvazek - hrubeho 9450,- Kč/měs.

LIBEREC A OKOLÍ

Náplň práce:

Distribuce reklamních letáků

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Pomocník za bar 150 Kč za hod. do našeho týmu přijmeme kolegu na výpomoc za barem , obsluhu a úklid. Co od Vás očekáváme: předchozí zkušenosti výhodou spolehlivost dochvilnost chuť ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno

    Před 1 dny

  • Hledáme brigádníky do prodejny TETA drogerie Náplň práce: vybalování zboží obsluha zákazníků úklid prodejny Požadujeme: kladný vztah k prodeji vstřícný přístup k zákazníkům slušné a příjemné vy...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Dobřejovice

    Před 1 dny