Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Prodavač/ka sezónního ovoce 120-160Kč/hod v čistém! Super brigáda

FruitEmperor s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Havlíčkův Brod Chotěboř

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Pro naše mobilní stánky se sezónním ovocem přijmeme usměvavé a komunikativní brigádníky. Jedná se o dlouhodobější spolupráci. Prodává se pondělí až sobota cca od 6:30 do 17:30hod.
Prodáváme naproti Doubravce v Chotěboři a v Havlíčkově Brodě na Smetanově náměstí.

V případě zájmu nám zašlete Váš krátký životopis s možným datumem nástupu a aktuální fotografií. Zasílejte na uvedený email.

Požadavky

potravinářský průkaz
spolehlivost, komunikativnost a pozitivní přístup k práci
příjemné a milé vystupování k zákazníkům i kolegům
časovou flexibilitu - směny plánujeme i v sobotu
věk alespoň 16+
praxi mít nemusíš, vše tě naučíme

Nabídka

nástupní hodinovou mzdu 120-160Kč. (v čistém)
spropitné
finanční odměnu za doporučení kamaráda
dlouhodobou spolupráci
skvělý tým lidí, který bude tvou oporou
plánování směn dle tvé potřeby
výplata každý den
nástup ihned, nebo po domluvě
smlouvu na dohodu o pracovní činnosti

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte flexibilní pracovní příležitost se 🔝 *100% home office *🔝, ve které budete mít zaručen work-life balance a zároveň budete mít přímý dopad na úspěch projektů? Máme pro Vás lákavou nabídk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Částečný úvazek Nástup ihned Z domova

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na vybalování a doplňování zboží. Co od Vás očekáváme: platný průkaz totožnosti studenti potvrzení o studiu včasná docházka do práce (zodpovědnost a sp...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční Pro studenty Víkendové

    Před 0 dny