Dlouhodobá brigáda na montáž elektrovýrobků - 130,-/h -jen ranní Hůry

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 31 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 Kč za hodinu

Pracovní náplň

Aktuálně přijmeme 2 brigádníky nebo brigádnice na jednoduchou elektromontáž výrobků - zapojování drátků do konektorů.
Důležitá hlavně manuální zručnost a dobrý zrak.

JEN RANNÍ SMĚNA 6-14,30 od pondělí do pátku (víkendy volné)

V tuto chvíli je brigáda v obci Hůry u ČB (nutná vlastní doprava), od září se výroba stěhuje do Českých Budějovic (Okružní ulice).

NÁSTUP IHNED

POKUD VÁS NABÍDKA ZAUJALA, NEVÁHEJTE SE NÁM OZVAT. TĚŠÍME SE NA VÁS.

Požadujeme

  • manuální zručnost a velmi dobrý zrak
  • spolehlivou docházku
  • praxe v elektrooboru výhodou

Nabízíme

  • mzdu 130,-/h
  • možnost dlouhodobé brigády a při velké spokojenosti i přestup do kmene společnosti