Ostraha v Panenských Břežanech

Aaron guard s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-východ Panenské Břežany

Druh práce: Jiné

Před 5 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 132 Kč / hod

O nás

Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných v Panenských Břežanech.

Nástup je možný ihned

Mzda je 132,- Kč/hod

Náplň práce:

Jedná se o pozici ve skladové části, na kamerách a na personálním vstupu.

Co od Vás očekáváme:

  • čistý výpis rejstříku trestů
  • solidní a vstřícné jednání
  • plnění pracovních povinností
  • certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hodinová mzda 132,- Kč/hod
  • výstroj
  • korektní jednání ze strany firmy
  • možnost získání certifikátu strážný
  • při mimořádných pracovních výsledcích vyplacení odměny ihned
  • možnost vyplácení záloh na mzdu