Podle lokalit

Obsluha čerpací stanice - Humpolec

ICOM transport a.s.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Pelhřimov Humpolec

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Přijmeme brigádníka na
obsluhu čerpací stanice do Humpolce a na DPP /HPP

Náplň práce

Práce na pokladně ČS v Humpolci,
Zodpovědnost za odvedení tržby
Drobný úklid
Doplňování zboží

Požadavky

Požadujeme

Středoškolské vzdělání, popř. relevantní praxi
Znalost práce na PC ( MS Office)
Spolehlivost, samostatnost
Ochotu pracovat ve 2-směnném provozu
Bezúhonnost

Nabídka

Nabízíme

Práci na částečný úvazek k vykrytí termínů dovolených a nemocí stálých zaměstnanců
Pěkné pracovní prostředí
Zázemí stabilní a silné dopravní společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Doprava firemními autobusy zdarma (i pro členy rodiny)a celou řadu benefitů