Operátor výroby - 180Kč/hod.

EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Žďár nad Sázavou

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Nabízíme volné pracovní pozice Operátora výroby.

Co vás čeká

Jedná se o fyzicky náročnou pomocnou práci u linky na ohýbání trubek.
Práce je vzhledem k fyzické námaze vhodná pouze pro muže.
Docházet budete na pravidelné směny, od pondělí do pátku, týden ranní, odpolední a noční.
Nástup je možný po dohodě ihned.
Místo výkonu práce je ve Žďáru nad Sázavou.

Požadavky

Věk od 18cti let.
Manuální zručnost.
Fyzickou zdatnost.
Pravidelnou docházku.

Nabídka

Pravidelnou mzdu na účet.
Smlouvu na Dohodu o provedení práce nebo činnosti za 160Kč na hodinu.
Spolupráci na IČO neboli živnost za 180Kč na hodinu.

Pokud vás tato pracovní pozice zaujala, pošlete nám životopis a my vás obratem pozveme na osobní setkání.