Úklid budovy státní správy - ranní směna - 7 200 Kč/měsíc (Žďár nad Sázavou)

CLEANCAT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Žďár nad Sázavou

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Náplň práce: úklid kanceláří a toalet.
Pracovní doba: pondělí až pátek , úklid na 2,5 až 3 hod. (úklid musí proběhnout kdykoliv v čase 6:00 až 14:00 hod.).
Místo je vhodné pro osoby na MD/RD, studenty a starobní důchodce.
Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Požadavky

dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabídka

práci na DPP (pokud jste v evidenci na ÚP, pak spolupráce bohužel není ze zákona možná).
Mzda: 7 200 Kč/měsíc
Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek ve výši 6 000 Kč/rok.