Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Prodavač/ka sezoního ovoce 120-160Kč/hod v čistém! Super brigáda!

FruitEmperor s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Havlíčkův Brod

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Pro naše mobilní stánky se sezónním ovocem přijmeme usměvavé a komunikativní brigádníky. Jedná se o dlouhodobější spolupráci.
Prodáváme v Havlíčkově Brodě na Smetanově náměstí od pondělí do pátku od cca 7:00 do 18:00hodin.

V případě zájmu nám zašlete Váš krátký životopis s možným datumem nástupu a aktuální fotografií. Zasílejte na uvedený email.

Požadavky

potravinářský průkaz
spolehlivost, komunikativnost a pozitivní přístup k práci
příjemné a milé vystupování k zákazníkům i kolegům
časovou flexibilitu
věk alespoň 16+
praxi mít nemusíš, vše tě naučíme

Nabídka

nástupní hodinovou mzdu 120-160Kč. (v čistém)
spropitné
finanční odměnu za doporučení kamaráda
dlouhodobou spolupráci
skvělý tým lidí, který bude tvou oporou
plánování směn dle tvé potřeby
výplata každý den
nástup ihned, nebo po domluvě
smlouvu na dohodu o pracovní činnosti

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Svitavy, Litomyšl, Pardubický kraj

    Před 2 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta, hledáme uchazeče na doplňování zboží - merchandising - regálový servis. Místo výkonu práce: Kralovice Servisní hodiny: 10hod týdně Odměna: 125Kč/hod Nástup...

    Česká republika, Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Kralovice

    Před 2 dny